Shitet apartament 2+1, 82m2,52000 euro Astir!

 • 52.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir,Tirana,Albania
shitje

Shitet apartament 2+1, 82m2,52000 euro Astir!

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir,Tirana,Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

Shitet apartament 2+1, 82m2,52000 euro Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri,me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti eshte me orientim nga lindja dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje sallon ndenje + kuzhina, nje koridor shperndares,nje tualete. Ne proces hipotekimi.

 • Address Astir,Tirana,Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
kleaklea
 • kleaklea

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
kleaklea
 • kleaklea