Shitet Apartament 2+1 74m2

 • 59.000€
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet Apartament 2+1 74m2

Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 59.000€

Details

 • Property ID: 13926
 • Price: 59.000€
 • Property Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682121071

Description

Shitet Apartament 2+1 ballkon
Cmimi: 59.000€
Rr. Frosina Plaku , ish klubi Partizani.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6º te,(fundit), nje pallati ekzistues.

Siperfaqe:74m²
2 Dhoma
Sallon
Kuzhine
tualet
1 ballkone
Hipoteke

• Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi, tualet dhe koridor.
•Apartamenti disponon certifikate pronesie.
•Tarraca eshte e izoluar komplet.
•Ka nevoje per investim

Kontakto tani ne :
Cel & WhatsApp & Viber
0682121071

 • Address Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
New Opsional
 • New Opsional