SHITET APARTAMENT 2+1 50 METRA NGA RING CENTER

 • 144.000€
, Zogu i Zi
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 50 METRA NGA RING CENTER

, Zogu i Zi
 • 144.000€

Details

 • Price: 144.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696054036‬

Description

Kompleksi i ri i banimit Foleja e Gjelbër, ka një vendodhje shumë të mirë pranë sheshit Rilindja (Zogu i Zi). Ofron cilësinë e të jetuarit, standartin e ri të banesës dhe komoditetin duke qënë afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave etj. Fare pranë qëndrës aty ku kryqëzohen disa rrugë kryesore të unazës së vogël, e bën ndër zonat më të preferuara e të kërkuara të Tiranës.

Pallati ku ndodhet apartamenti 2+1 në shitje ka 8 kate, 1 kat dyqane plus sherbime, 3 kate parkim dhe me 4 hyrje në kat. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 1 ashensor, fasadë të ventiluar me pllake, termoizolim, shkallët e përbashkëta të ndriçuara me dritare, mirëmbajtje, shërbime etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 109 m2 ( 124.7 m2 sipërfaqe totale ndërtimi) pozicionuar në katin 6 nga toka me orientimin nga perëndimi. Organizohet me 1 dhomë ndënje + guzhinë,  2 dhoma gjumi, 2 tualete pa dritare dhe një ballkon. Apartamenti është i mirëoganizuar, me një pamje shumë të mirë të zonës dhe me rifinitura cilësore.

Cel. ‭+355 69 605 4036‬

Përfundon brenda 2020

Per me shume detaje klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/50-metra-nga-ring-center-0

 • Address https://www.google.com/maps/place/4119'58.6N+1948'09.9E/@41.332942,19.8005593,868m/data=!3m2!1e3!4b1!4m13!1m6!3m5!1s0x135031a64db39f31:0x89836329243a52f8!2sTirana+Ring+Center!8m2!3d41.3326559!4d19.8035635!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d41.3329378!4d19.8027481
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93