Shitet apartament 2+1

 • 75.000€
, Dhimiter Konomi, Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1

, Dhimiter Konomi, Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Shitet apartament në Vlorë.Eshtë në vijën e parë, orientimi nga Lindja. Apartamenti ndodhet në një pallat me ashensor,me punime cilësore, dhe mjaft të sigurt.Eshtë zonë e bukur dhe e preferueshme.Apartamenti ndodhet në katin e 8(tetë) nga toka.

Ka një sipërfaqe totale 100 m2.Organizohet në 2 dhoma gjumi, tualet,kuzhina +soxhorno,i mobiluar.Ofron pamje nga Muri Kalasë së Durrësit.Shitet i mobiluar 85’000 Euro,ose i pamobiluar 75’000 Euro.Apartamenti eshte me certifikatë dhe i rivlerësuar.

Adresa:Lungomare ,Vlorë, tek Kompleksi Oslo

Për informacione më të detajuara ju ftoj të kontaktoni:

0696060612

 • Address Dhimiter Konomi, Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon Imobiliare
 • Falcon Imobiliare