Shitet apartament 2+1

 • 95.340€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1

8 Selvia / Rr. e Dibres, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.340€

Details

 • Price: 95.340€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355696060612

Description

Shitet apartament në Tiranë.
Apartamenti që ofrojmë për shitje ndodhet në katin e 6.Ka tipologji 2+1,me një sipërfaqe ndërtimi prej 97 m2 dhe sipërfaqe totale 113.5 m2.Shitet  për vetëm 840 Euro/m2.Adresa:Farmacia 10,Rruga Dibrës,Tiranë.
Për më shumë informacion  mos hezitoni të kontaktoni:

0696060612

 

 

 • Address Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Falcon Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon Imobiliare
 • Falcon Imobiliare