SHITET APARTAMENT 2+1+ 2 TUALETE, REZIDENCA EMI 6, TIRANË.

 • 144.900€
Premium shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Premium shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 144.900€

Details

 • Price: 144.900€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032241

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+ 2 TUALETE, REZIDENCA EMI 6, TIRANË.

Çmimi: 144,900 Euro Vendndodhja: Rruga Riza Cerova Sipërfaqe Totale: 103.5 m² Sipërfaqe Neto : 88.1m² Sipërfaqe e përbashkët: 15.4 m² Rezidenca Emi është një godinë banimi dhe shërbimesh, e cila ndodhet në Rrugën “Riza Cerova”, vetëm pak minuta larg nga Qendra e Tiranës. -Ndërtesa është në një nga zonat më të mira të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të rehatshme. -Kjo godinë është projektuar si një ndërtim modern me 2 kate parkimi nëntokësor. -Planimetritë janë të mirëorganizuara dhe me hapësira optimale. -Fasada do të jetë e ventiluar plotësisht.Dritaret e vetratat e janë të stilit Francez. -Kangjellat dekorative dhe parapetet metalikë të ballkoneve janë projektuar si zgjidhje e veçantë arkitektonike, si edhe si element sigurie për të gjitha moshat. -Termoizolimi realizohet nga një ndërthurje sistemesh inxhinierike të cilat së bashku arrijnë efikasitetin më të lartë. -Dritaret plastike me dopjo xham termik, një element shumë i mirë izolues sëbashku me muret ndarëse që ofrojn izolim akustik. Tualetet vijnë të pajisura me të gjithë setin hidro-sanitare: lavaman, wc, mekanizëm me kasete, bide, dush, të pajisura me grupet e mishelatorëve,janë të veshura me pllaka majolike importi deri në lartësinë 2.4 m. Organizmi i brendshëm: 1 Sallon + Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi 2 Tualete 1 Korridor 1 Ballkon Detaje të tjera: Kati i 4-të Pallati i ri Ashensor të standarteve CE Mundësi parkimi ID: 12852 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni! Kontakt: +355697032241

 • Address Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta