Shitet Apartament 2+1, 110m2 , 59000 euro, me hipoteke Astir-Afer Vila L

 • 59.000€
, Astir-Prane Vila L
shitje

Shitet Apartament 2+1, 110m2 , 59000 euro, me hipoteke Astir-Afer Vila L

, Astir-Prane Vila L
 • 59.000€

Details

 • Price: 59.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0683597752

Description

Shitet Apartament 2+1, 110m2 , 59000 euro, me hipoteke Astir-Afer Vila L! Se bashku me shtepine shitet edhe garazhi ne vlere 5000 Euro!Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe dy ballkone.Apartamenti ka ndricim natyral ,shitet bosh dhe ndodhet ne Astir afer Vila L.

 • Address Astir-Prane Vila L
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
kleaklea
 • kleaklea

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
kleaklea
 • kleaklea