SHITET APARTAMENT 2 + 1 NË UJË TË FTOHTË, VLORË

 • 70.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2 + 1 NË UJË TË FTOHTË, VLORË

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 70 66 661

Description

Shitet apartament 2+1 në Ujë të Ftohtë, Vlorë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një Rezidence Banimi me katër kate, me punime mjaft cilësore. Dy ballkonet të cilat janë të orientuara nga perëndimi të ofrojnë mundësinë e shijimit të pamjes relaksuese të qytetit dhe detit të Vlorës. Ky apartament vjen në shitje me një çmim prej 70,000 €/total. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-2-1-ne-uje-te-ftohte-vlore/

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate