Shitet apartament 2 + 1 + garazh në “Lungomare”, Vlorë.

  • 140.000€
,

Details

  • Price: 140.000€
  • Size: 83 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2 + 1 + garazh në “Lungomare”, Vlorë.
Në një zonat më të preferuara të qytetit të Vlorës vjen në shitje apartament me sipërfaqje 83 m² me çertifikatë pronësie. Organizohet në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është me pamje nga deti dhe shitet totalisht i mobiluar në kushte shumë të mira me çmimin 140 000 € / total.
Brenda në çmim përfshihet dhe një garazh me sipërfaqje 23 m² me dokumentacion të rregullt.
Ky apartament është një mundësi shumë e mirë investimi.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare