Shitet: Apartament 2 +1+ 3 Bllk/ zona: Pranë shkollës Vasil Shanto

 • 140.000€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0672062729

Features

Description

Shitet: Apartament 2 +1+ 3 Bllk/ zona: Pranë shkollës Vasil Shanto
▪︎ Apartamenti organizohet në sallon ndjenje & ambjent gatimi më vehte, 2 dhoma gjumi, korridor i madh dhe funksional në shpërndarjen e dhomave, 3 ballkone, 1 tualet i madh me paradhomë si dhe me dritare.
▪︎ Apartamenti ndodhet në kt 3 – banim me një sipërfaqe 120 m²/bruto.
▪︎ Planimetri perfekte, ndahet lehtësisht në dy apartamente.
▪︎ Çmim shitje : 140.000 €
▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎ info@imobiliareprime.com
▪︎ Cel: 0672062729
 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency