Shitet apartament 2 + 1 + 2 në Kopshtin Botanik!

 • 168.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Shitet apartament 2 + 1 + 2 në Kopshtin Botanik!

5 Selite / Kodra e Diellit, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 168.000€

Details

 • Price: 168.000€
 • Size: 139 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1+2 i super investuar te Kopshti Botanik, nje zone e cila te ofron qetesi dhe pamje te gjithe qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim dhe ka orientin Lindje- jug-perendim. Eshte i organizuar ne nje ambient qendrimi dhe gatimi te perbashket me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka dhe 1 tualet ,dhoma tjeter e gjumit e cila ka dalje ne ballkon, po ashtu nje tualet tjeter ne korridor. Ne apartament jane bere investim shtese, eshte bere izolim i brendshem, sistem ngrohje-ftohje, ka oxhak te vendosur ne dhomen e ndenjes i cili ben shperndarjen e ngrohtesise ne te gjitha dhomat, ka kondicionere ne cdo dhome te markave me te mira dhe cilesore, dritaret jane triplet me dopio-xham, ka mundesi per vendosjen e sistemit chiller, elektroshtepiaket dhe hidrosanitare te markave me te mira dhe me cilesore, parketi eshte i punuar me dru inxhinierik austriak me garanci 30 vjecare,sistemi i ndricimit eshte led cka e ben me ekonomike, gjithashtu ka dhe panel diellor. Ne zone te ofrohen fasilitete te nevojshme per jetesen. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone me kontaktoni!0692033500168000

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate