Shitet apartament

 • 79.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 79.000€

Details

 • Price: 79.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355685624183

Description

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi Alessio në një zonë mjaft të mirë e të qetë tek “ Ali Demi “ .
Ka sipërfaqe 78.90 m2 totale.
dhe ndodhet në katin e dytë banim.
Organizohet: në një dhomë ndenje ,një dhomë gjumi , një tualet dhe një ballkon i madh.
Me pamje brenda kompleksit.
Apartamenti është i orientuar nga jugu me ndricim natyral gjatë gjithë ditës dhe ndodhet në një pallat të ri të sapo përfunduar.
Prona është e investuar totalisht shtruar me parket , tavane të varuar , vetrata xhami ndër më cilësoret në treg.
Apartamenti është i pabanuar më parë.
Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting