Shitet apartament

 • 117.500€
, Niket Dardani, Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament

, Niket Dardani, Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 117.500€

Details

 • Price: 117.500€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355682090059

Description

Në Zonën e Brrylit,Përballë shkollës Niket Dardani , shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 1 post parkimi 20 m2 i përfshirë në cmim.Apartamenti ndodhet ne katin e 4-të banim të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti ka planimetri të rregullt me hapësira të bollshme dhe është organizuar si me poshte: korridori që bën shpërndarjen në ambjentet e tjera të apartamentit,ambienti ndenjies dhe gatimit,dy dhoma gjumi dhe dy tualete.Punimet në apartament janë cilësore, me mobilim bashkëkohor dhe mjaft i përshtatshëm. Zona në të cilën ndodhet ka te gjitha fasilitetet për një jetesë komode duke patur pranë disa institucione, banka, linje urbane, si dhe akses në rrugë kryesore Porcelan, Unazë, Brryl.
Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.

 • Address Niket Dardani, Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting