SHITET APARTAMENT 122 m2 YZBERISHT

 • 78.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht
shitje

SHITET APARTAMENT 122 m2 YZBERISHT

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 3+1  122 m2 ne Yzberisht, prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallat te ri me ashensor, ka nje siperfaqe prej 122 m2.

Organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 3 dhoma gjumi,1 tualete si dhe nje verande. Orientimi i apartamentit eshte perendim .

Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkohore dhe ndodhet ne nje zone qe ti ofron te gjitha facilitete e nevojshme.

Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

 • Address Yzberisht
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate