Shitet Apartament 120m2 ne Fresk i mobiluar

 • 65.000€
Fresku
shitje

Shitet Apartament 120m2 ne Fresk i mobiluar

Fresku
 • 65.000€

Details

 • Property ID: 15948
 • Price: 65.000€
 • Property Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692072227

Description

Shitet Apartament 120m2 ne Fresk i mobiluar.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe ndodhet te rruga e thesarit.
Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…sk-i-mobiluar/

 • Address Fresku
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate