SHITET APARTAMENT 1+1,RRUGA HAMDI PEPO,TIRANË

 • 51.450€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 51.450€

Details

 • Price: 51.450€
 • Size: 49 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

SHITET APARTAMENT 1+1,RRUGA HAMDI PEPO,TIRANË

Çmimi: 51450 Euro/ Total

Vendndodhja: Rruga Hamdi Pepo

DES sjell në shitje apartament 1+1 , në një ndër komplekset më të reja të ndërtuara në Selitë, Tiranë.

Sipërfaqe Totale 49.00 m2
Sipërfaqe Neto: 43.71 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 5.29 m2

Katër godina banimi dhe shërbime 4 dhe 6 kate + 2 kate parkimi nën tokë.

Kjo rezidencë është një godinë banimi dhe shërbimesh, e cila ndodhet në Rrugën “Hamdi Pepo”,Selitë,Tiranë.

Godinat ndodhen në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi, dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të rehatshme.

Plani/metritë janë të mirëorganizuara dhe me hapësira optimale.
Fasada do të jetë e ventiluar plotësisht.

Termoizolimi realizohet nga një ndërthurje sistemesh inxhinierike të cilat së bashku arrijnë efikasitetin më të lartë.

Organizimi i apartamentit:
1 Sallon + Ambient gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Korridor
1 Tualet

Detaje të tjera:
Kati i 1-rë
Kompleks i vitit 2020-2022
Hapësira të gjelbërta për banorët

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

+355697032244

 

 • Address Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta