Shitet, Apartament 1+1,Kompleksi 3E ,Tiranë. 81857 € ID: OPP+30037

 • 81.857€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 81.857€

Details

 • Price: 81.857€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694048799

Description

Shitet, Apartament 1+1.
Adresa: Fusha e Aviacionit, Tiranë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 71.18m2.
• Kati 2.
• Orientim lindje.
• Bosh.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Sistem kapot.

Me ashensor
• Fazë ndërtimi( Përfundon në Gusht 2023).

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës,1 dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti është në proces hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +