Shitet, Apartament 1+1,Kodra E Diellit 2 ,Tiranë. 90,000 € ID: OPP+30027

 • 90.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694058741

Description

Shitet, Apartament 1+1.
Adresa: Kodra e Diellit,Tiranë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 77.67m2.
• Kati 1.
• Orientim jug-perëndim.
• Bosh.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Fazë ndërtimi (përfundon në gusht 2023)

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës,1 dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti është në proces hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +