Shitet, Apartament 1+1,Fresku, Tiranë. 68,000 € ID: OPP+30030

 • 68.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Shitet, Apartament 1+1.
Adresa: Rruga e Thesarit, Fresku.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 100m2.
• Sipërfaqe neto:87m2
• Kati 2.
• Orientim jug.
Pjesërisht i mobiluar.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës,1 dhomë gjumi, tualete, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +