Shitet, Apartament 1+1,Fresku, Tiranë. 50,000 € ID: OPP+23218

 • 50.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
shitje

Shitet, Apartament 1+1,Fresku, Tiranë. 50,000 € ID: OPP+23218

3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692542681

Features

Description

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Rruga Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 69 m2.
• Sipërfaqe neto: 61 m2.
• Kati 6 ( jo i fundit).
• Orientim veri.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri. • Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +