Shitet Apartament 1+1+Blk, “Ish Hipoteka”, Tiranë.

 • 89.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Shitet Apartament 1+1+Blk, “Ish Hipoteka”, Tiranë.
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Shitet Apartament 1+1+Blk, “Ish Hipoteka”, Tiranë.
 • 89.000€

Details

 • Price: 89.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Ish Hipotekës tek rruga “Androkli Kostallari”, në një lagje mjaft të qetë dhe familjare në pallat të vitit 2000 me ashensor. Apartamenti është shumë i bukur, sipërfaqe mjaft të bollshme i restauruar, me instalime të reja, parket, tualet me ajrim natyral me ballkon të vogël totalisht i ri. Apartamenti ka orientim perfekt Jug-Lindje-Perëndim me ndricim gjatë gjithë ditës.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Ballkon i bollshëm
 • Tualet me Dritare
 • Kati 2 (me ashensor)
 • Dekumentacion të rregullt hipotekor

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Shitet Apartament 1+1+Blk, “Ish Hipoteka”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari