SHITET APARTAMENT 1+1+BALLKON TE RRUGA E KAVAJES 97.000 EURO

 • 97.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • 97.000€

Details

 • Price: 97.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~1+1+BALLKON
~63M2
~KATI 3
~PALLAT EKZISTUES
~I RIKONSTRUKTUAR
~I PAMOBILUAR
~NRICIM NATYRAL GJATË DITËS
~ME HIPOTEKË
~POZICION SHUMË I MIRË
~E PËRSHTATSHME PER BANIM,INVESTIM DHE PER ZYRE
~MBRAPA GLOBES,RRUGA E KAVAJES
~CMIMI 97.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE