Shitet, Apartament 1+1,Ali Demi ,Tiranë. 60,777 € ID: OPP+30046

 • 60.777€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 60.777€

Details

 • Price: 60.777€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Shitet, Apartament 1+1.
Adresa: Rruga Idriz Dollaku, Tiranë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 67.53m2.
• Sipërfaqe neto:58.60m2.
• Kati 1.
• Bosh.
• Punime cilësore.
• Fazë grope.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës,1 dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti është në proces hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +