SHITET: Apartament 1+1/zona; Xhamllikut, rruga: Xhanfize Keko

 • 50.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

SHITET: Apartament 1+1/zona; Xhamllikut, rruga: Xhanfize Keko

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: Apartament 1+1/zona; Xhamllikut, rruga: Xhanfize Keko
▪︎Apartamenti ndodhet pranë Neptunit, në katin IV -të banim, me sipërfaqe 50 m², orientim jug lindje, pallat ekzistues.
▪︎Përbëhet nga një sallon ndjenje/gatimi së bashku, ballkon, korridor, dhomë gjumi, tualet me dritare në natyrë.
▪︎Apartamenti është i rikonstruktuar totalisht, dhe shitet i mobiluar.
▪︎Me çertifikatë pronësie.
▪︎Çmim shitje: 50.000€
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎Cel: 0672062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare