SHITET APARTAMENT 1+1, VASIL SHANTO, TIRANË

 • 85.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355688000969

Description

SHITET APARTAMENT 1+1, VASIL SHANTO, TIRANË

Çmimi: 85.000 Euro/Total
Vendndodhja: Vasil Shanto, Tiranë
Sipërfaqe: 74 m2

Apartamenti ndodhet në një zonë të zhvilluar e cila ofron të gjitha mundësitë për një jetesë komode.

Orientimi i apartamentit është shumë i mirë, i cili ofron pamje të hapur dhe ndriçim në ambientet e brendshme.

Organizimi:
1 Sallon + Ambient Gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati 5
Pallat ekzistues
I mirëadministruar
I mobiluar
Me dokumentacion të rregulltë hipotekor
ID:13101

Për më shumë informacione ose një vizitë, na kontaktoni!

Kontakt:
+355688000969

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta