Shitet, Apartament 1+1, Tregu Elektrik, Tiranë

 • 86.000€
Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet, Apartament 1+1, Tregu Elektrik, Tiranë

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 86.000€

Details

 • Property ID: 32291
 • Price: 86.000€
 • Property Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 1+1 tek  Zona e ish Tregut Elektrik. Shtëpia ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 76 m2. Banesa ka organizim mjaft të mire,  me kubaturë  të rregullt, salloni I ndenjies është I bollshëm, ambienti I gatimit , një dhomë gjumi, një tualet me aspirim natyral dhe ballkoni.  Apartamenti është plotësisht I mobiluar dhe  disponon orientim jug-lindje duke mundësuar ndrçim përgjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate
 • 0699599753

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate