Shitet apartament 1+1, Teuta Plazh, Prane Ures se Dajlanit Durres

 • 28.000€
, Teuta, Plazh Durres
shitje

Shitet apartament 1+1, Teuta Plazh, Prane Ures se Dajlanit Durres

, Teuta, Plazh Durres
 • 28.000€

Details

 • Price: 28.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Features

Description

Shitet apartament 1+1, Teuta Plazh, Prane Ures se Dajlanit Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 67 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nderteses.
Me ballkon
Cmimi: 28 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Teuta, Plazh Durres
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona