Shitet apartament 1+1 Tek Vila Zogut, Durres

 • 50.000€
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Shitet apartament 1+1 Tek Vila Zogut, Durres

Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 50.000€

Details

 • Property ID: 38622
 • Price: 50.000€
 • Property Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 1+1 Tek Vila Zogut, Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 64 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nderteses.
E mobiluar
Me Ashensor
Cmimi: 50 000 Euro
Me garazh (me telekomande) 65 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona