Shitet apartament 1+1 Tek Tregu Fshatar, Durres

 • 34.000€
Tregu Fshatar Durres

Shitet apartament 1+1 Tek Tregu Fshatar, Durres

Tregu Fshatar Durres
 • 34.000€

Details

 • Property ID: 39021
 • Price: 34.000€
 • Property Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 1+1 Tek Tregu Fshatar, Durres

Apartamenti eshte me siperfaqe 58 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nderteses.

Cmimi: 34 000 Euro

Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

 • Address Tregu Fshatar Durres
 • City Durres

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona