SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI I  FUNDIT I TIRANËS SË RE, TIRANË.

 • 75.000€
, Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
, Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI I  FUNDIT I TIRANËS SË RE, TIRANË.

 

Çmimi: 75.000 Euro/Total
Vendndodhja: Rruga Irfan Tomini

Sipërfaqe totale: 64 m² neto

 

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 –të banimit të një pallati 5 katësh egzistues.
Apartamenti organizohet nga nje korridor shpërndadrës drejt ambientit të ndenjes dhe dhomës së gjumit me akses dalje në ballkon dhe një korridor tjetër me drejtim në tualet .  Apartamenti është I pa mobiluar disponon vetëm parket dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

Tipologjia:
1 Ambient ndenje +gatimi
1 Dhomë gjumi
2 Korridore shpërndarëse
1 Tualet
1 Ballkon

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
Kontakt:
+355688000969

 • Address Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta