SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI I FUNDIT I TIRANËS SË RE.

 • 60.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI I FUNDIT I TIRANËS SË RE.

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697022840

Features

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI I FUNDIT I TIRANËS SË RE.

Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Prona ndodhet në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 57 m2.
Çmimi i apartamentit është 60000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840.

 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate