SHITET APARTAMENT 1+1 TEK “RRUGA E KAVAJËS”, TIRANË.

  • 175.000€
,

Details

  • Price: 175.000€
  • Size: 65 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK “RRUGA E KAVAJËS”, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri 10 katësh, të mirë-administruar, në një zonë të qetë dhe afër qendrës.

Ka një sipërfaqe prej 65 m2, nga të cilat 51.3 m2 është sipërfaqe e brendshme. Shitet me mobilimin e pjesshem: kuzhine, dhome gjumi, pa orendite.
Organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 ndenje/gatim/ngrënie, 1 tualet, 1 ballkon me pamje nga rruga kryesore.
Posedon dokumenta të rregullta pronësie.

Çmimi: 175.000 Euro/Total, vendparkim i përfshire në çmim. ID 11006
Na kontaktoni: +35568 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate