SHITET apartament 1+1 tek Rezidenca “Kodra e Diellit”

 • 108.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

SHITET apartament 1+1 tek Rezidenca ”Kodra e Diellit”
108’000 € (i padiskutueshëm) // 54.2 m2 + 14 m2 verandë //I mobiluar //Me hipotekë
—-————————————————-
Organizimi: ambjent dite me kënd gatimi dhe ambjent ngrënie, dhomë gjumi matrimoniale,1 tualet, verandë.
-Mobilim modern
-IDEAL PER INVESTIM
Kontaktoni zyrën tonë HABITAT për një vizitë në pronë:
0694370227
 • Address Rezidenca Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat