Shitet apartament 1=1 tek Rana e Hedhur, Shengjin

 • 1.000€
, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
shitje
, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355685050120

Features

Description

Shitet apartament me pamje nga deti tek zona e Ranes se Hedhur me siperfaqe totale 67m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon me kuzhine , nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti te ofron nje pamje te panoramike nga deti. Per me shume informacion kontakto tani ne +355685050120

 • Address Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • City Shengjin

Contact Information

View Listings
Fatjon Perjaku

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fatjon Perjaku
 • Fatjon Perjaku