SHITET APARTAMENT 1+1 TEK “RANA E HEDHUN”, SHËNGJIN.

 • 99.000€
, Lezhë County, Northern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK “RANA E HEDHUN”, SHËNGJIN.

, Lezhë County, Northern Albania, Albania
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355696011333

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK “RANA E HEDHUN”, SHËNGJIN.

Hyrja organizohet në 1 sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi ,1 tualet dhe 2 ballkone.

Ndodhet në katin e 5-të të një kompleksi të ri, me pamje panoramike nga deti.

Çmimi i shitjes është 99.000 Euro/total.

Disponon dhe garazh në shitje me çmimin prej 20.000 euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696011333

 • Address Lezhë County, Northern Albania, Albania
 • City Shengjin

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate