SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI 63m2 TIRANE

 • 85.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI 63m2 TIRANE

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355684044520

Description

Shitet apartament 63m2 tek Pazari te ri . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallatit te ri me ashensor me orjentim Jug-Perendim. I organizuar ne sall ndenje, guzhin aneks gatimi dhe nje ballkon i mbyllur, dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar bukur . Apartamenti shitet me 1350 Euro per m2.
CMIMI I SHITJES 85.000 EURO.

Per me shume informacion klikoni ne linkun:http://www.merlinimobiliare.com

Tel: 00355 684044520.

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare