SHITET APARTAMENT 1+1  TEK KOMPLEKSI NOVUS ,TIRANË

 • 103.954€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, rruga karl gega, tiranë
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, rruga karl gega, tiranë
 • 103.954€

Details

 • Price: 103.954€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

SHITET APARTAMENT 1+1  TEK KOMPLEKSI NOVUS ,TIRANË

 

Sipërfaqja totale: 67.5 m ²
Vendndodhja: Rruga ”Karl Gega”, Bulevardi i Ri, Tiranë
Çmimi: 103.954 euro

 

 

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të banimit

Tipologjia 1+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

 

NOVUS

Kompleks Elitar me vendodhje në Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendrës ofron për ju ndërtim cilësor, planimetri funksionale, hapësira rekreative. Zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj. Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës.

 

Detaje të tjera

Kate Total: 10

Kate Parkimi: 3

Kate Njësi tregëtare : 2

Kompleks Multifunksional

Cilësia e lartë ndërtimit

Planimetri funksionale

 

 

Për më shumë informacione kontaktoni në: +355697032241

 

 

 

 • Address rruga karl gega, tiranë
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta