SHITET APARTAMENT 1+1  TEK KOMPLEKSI NOVUS ,TIRANË

 • 102.564€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 102.564€

Details

 • Price: 102.564€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

SHITET APARTAMENT 1+1  TEK KOMPLEKSI NOVUS ,TIRANË

 

Sipërfaqja totale: 66.6 ²
Vendndodhja: Rruga ”Karl Gega”, Bulevardi i Ri, Tiranë
Çmimi: 102.564 euro

 

 

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banimit

Tipologjia 1+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

 

NOVUS

Kompleks Elitar me vendodhje në Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendrës ofron për ju ndërtim cilësor, planimetri funksionale, hapësira rekreative. Zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj. Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës.

 

Detaje të tjera

Kate Total: 10

Kate Parkimi: 3

Kate Njësi tregëtare : 2

Kompleks Multifunksional

Cilësia e lartë ndërtimit

Planimetri funksionale

 

 

Për më shumë informacione kontaktoni në: +355697032241

 • Address Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta