SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH PARKU I ABUTOBUSAVE ,TIRANË

 • 82.000€
7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
shitje
7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 82.000€

Details

 • Price: 82.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH PARKU I ABUTOBUSAVE ,TIRANË

 

Sipërfaqe: 76 m²

Çmimi: 82.000 euro

Vendndodhja: Rruga Ndre Mjeda

 

 

Apartamenti ndodhet në katin e 5 -të të një pallati të ri  , të mire administruar me ashensor.

Apartamenti organizohet në korridorin hyrës, sallonin e ndenjes bashkë me këndin e gatimit, një dhomë gjumi, një ballkon dhe një tualet me dritare.

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim, por edhe për investim duke e lënë me qira. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

 

Tipologjia 1+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

 

Për më shumë informacione kontaktoni në: +355688000969

 • Address Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta