SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH EKSPOZITA.

 • 73.700€
Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH EKSPOZITA.

Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 73.700€

Details

 • Property ID: 52824
 • Price: 73.700€
 • Property Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH EKSPOZITA.

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2 tek gjykata e shkalles pare ( ish ekspozita) . Apartamenti eshte i perbere nga nje dhom gjumi, nje dhom ndenje bashke me guzhinen , nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ka orjentimin Veri- Perendim , me ndricim te bollshem. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Shitet per 1.100 Euro per m2.
CMIMI I SHITJES 73.700EURO.

 

Per me shume informacjon klikoni ne linku:  http://www.merlinimobiliare.com

Tel: 00355 684044520

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare