SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU 60M2.

 • 45.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartament 1+1 tek fresku me nje sipertaqe 60 m2. Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome soxhorno bashk me guzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte bosh dhe ne dispozicjon te tij eshte dhe nje ambjent nga ana lindore i gjelberuar bukur i rrethuar me kangjella.
APARTAMENTI SHITET VETEM PER 45.000 EURO.

 • Address Fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare