Shitet apartament 1+1 tek Dogana 2020, pranë ish- Sheshit Shqiponja.

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 1+1 tek Dogana 2020, pranë ish- Sheshit Shqiponja.

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 64 m²
  • Rooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 069 52 16 137

Description

Shitet apartament 1+1 tek Dogana 2020, pranë ish- Sheshit Shqiponja.

Apartamenti ka: Sipërfaqe totale 64.6 m2, Sipërfaqe neto 54.4 m2 dhe Sipërfaqe e përbashket 10.2 m2.

Ka orientim Veri-Perendim dhe ndodhet ne katin e 4.

Objekti ka cilësi superiore ndërtimi, fasadë te ventiluar dhe vetëm 4 apartamente në kat.

Bëni zgjedhjen e duhur për ju dhe familjen tuaj!
Ju Mirëpresim!
Kontakt: 069 52 16 137

  • Address Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane
  • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Dogana2020
  • Dogana2020

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dogana2020
  • Dogana2020