Shitet apartament 1+1 tek Dogana 2020, pranë ish- Sheshit Shqiponja.

 • 60.800€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 1+1 tek Dogana 2020, pranë ish- Sheshit Shqiponja.

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 60.800€

Details

 • Price: 60.800€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695216137

Description

Shitet apartament 1+1 tek Dogana 2020, pranë ish- Sheshit Shqiponja.

Apartamenti ka: Sipërfaqe totale 76.4 m2, Sipërfaqe neto 64.3 m2 dhe Sipërfaqe e përbashket 12.1 m2.

Ka orientim Jug-Lindje dhe ndodhet ne katin e 5.

Vjen me cmim 800 E/m2.

Objekti ka cilësi superiore ndërtimi, fasadë te ventiluar dhe vetëm 4 apartamente në kat.

Bëni zgjedhjen e duhur për ju dhe familjen tuaj!
Ju Mirëpresim!

Kontakt: 069 52 16 137

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Dogana2020
 • Dogana2020

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dogana2020
 • Dogana2020