SHITET APARTAMENT 1+1 TEK AMERIKAN 2 ID-960

 • 58.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK AMERIKAN 2 ID-960

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK AMERIKAN 2 ID-960

Tek Spitali Amerikan 2 shitet Apartament 1+1, 68.70 m2  me vendodhje perfekte. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, spitale, shkolla, kopshte, linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 1 banimi te nje pallati te ri 9-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, nje dhome gjumi me kubatur te rregullt gjithashtu nje ballkon te bollshem me dalje nga dhoma e gjumit.  Ka nje orientim Veri-Perendim gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK AMERIKAN 2

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate