Shitet apartament 1+1 tek 5 Maji prane Concord Center SUPER OKAZION ME HIPOTEKE

 • 55.500€
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 1+1 tek 5 Maji prane Concord Center SUPER OKAZION ME HIPOTEKE

, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 55.500€

Details

 • Price: 55.500€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 1+1 tek 5 Maji prane Concord Center me siperfaqe totale 65 m2.
Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon kati 2 banim, hipoteke.
E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe me orientimin lindje per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
Cel. : 0686511111
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania