SHITET APARTAMENT 1+1 TE UJI I FTOHTË, VLORË

 • 61.200€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TE UJI I FTOHTË, VLORË

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 61.200€

Details

 • Price: 61.200€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 069 4035476

Description

Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti në “Uje te Ftohte” , Vlorë. Apartamenti ndodhet në kompleks rezidencial i cili ofron ambiente argëtimi si pishinë, bar- restorant, ambient të gjelbëruar dhe me ajër të paster . Pozicionohet në katin e 3-të me sipërfaqe totale 64.4 m² ( 55 m² + 9.4 m²). Organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 sallon + ambientin e gatimit dhe ballkon me pamje nga deti. Prona është e pajisur me certifikatë pronësie. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 4035476

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-te-uji-i-ftohte-vlore/

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate