SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAVAJES !

 • 42.000€
, SHKEMBI I KAVAJES !

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355699591732

Description

Apartamenti ndodhet ne Shkembin e Kavajes , nje zone mjaft te preferuar per banim ne katin e peste te nje pallati tete katesh me ashensor te administruar . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2.
Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi ,nje dhome ndenje + kuzhina , nje banjo dhe nje ballkon, Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi mjafte te mira jetese, e cila po zhvillohet akoma dhe me teper.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

 • Address SHKEMBI I KAVAJES !
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare