SHITET APARTAMENT 1+1 TE RRUGA “TODI SHKURTI” SIPER TREGUT ELEKTRIK

 • 65.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TE RRUGA “TODI SHKURTI” SIPER TREGUT ELEKTRIK

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartamenti në shitje 1+1 ka një vendodhje të mire, prane Kompleksit “Grand”, afër me zonen e “Ali Demit”, Qytetin Studenti dhe pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Prona ka forme të rregullt pa humbje në sipërfaqe, me rifinitura mesatare, i përshtatshëm për banim dhe për investim.

Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe 58.34 m2 neto (64.34 m2 bruto) me orientimin veri-perëndim, ndodhet në katin e 8-të i fundit. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhina, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar.Me certifikatë pronësie.

Kontakt: +355673044004

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…regut-elektrik

 • Address Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93