SHITET APARTAMENT 1+1 TE RRUGA “TISH DAIJA”, KOMPLEKSI “KIKA 2”

 • 135.000€
, Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
, Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Kompleksi “Kika 2”, është i vendosur në nje nga zonat më të preferuara të Tiranës. Ka nje pozicion shumë të mire sepse ndodhet shumë afër si me qendren e kryeqytetit, zonen e Bllokut ashtu dhe me Unazën e Madhe të Tiranës, gje që bën të mundur daljen nga qyteti shumë lehtë. Gjithashtu afërsia me Parkun e Liqenit Artificial, e bën një nga vendodhjet me tërheqëse për të jetuar.

Kompleksi ofron ndertime cilesore, termoizolim, ashensore cilesore, siguri, mirëmbajtje, administrim 24 orë, jetesë në komunitet, bar/kafe, restorant, infrastruktrure moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara dhe shumë shërbime të tjera.Apartamenti është totalisht i mobiluar me pajisje cilësore, kondicioner në cdo ambient, dritaret me grila etj.

Apartament në shitje 1+1 me siperfaqe neto 60.3 m2 (67 m2 bruto), kati i trete banim. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, dhomë gjumi, tualeti, dhe ballkoni. Shitet i mobiluar.Shitet si investim me qira të garantuar 1-vjecare, 400 Euro / muaji neto.

Me certifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…leksi-kika-2-1

 • Address Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93