SHITET APARTAMENT 1+1 TE RRUGA BARDHYL!

  • 69.000€
, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TE RRUGA BARDHYL!

, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 69.000€

Details

  • Price: 69.000€
  • Size: 60 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga Bardhyl. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte teresisht i investuar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

  • Address Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate